Hakkımızda

Metropol Bağımsız Denetim A.Ş. çeşitli sektörlerde tecrübe ve bilgi birikimine sahip ortakları ve uzman çalışan kadrosuyla, farklı büyüklükteki ulusal ve uluslararası müşterilerine denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Hedefimiz, çok uluslu şirketlerden büyük firmalara, kamu kurumlarından hızla büyümekte olan küçük iş kollarına kadar tüm müşterilerimize uluslararası düzeyde ve yüksek kalitede hizmet sunmaktır.

Farklı alanlardaki bilgi ve becerilerimizi bir araya getirip bir takım çalışması sonucunda, çeşitli iş kollarındaki müşterilerimize üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler yoluyla müşterilerimizin karlılığına ve finansal yapılarına olumlu katkıda bulunmak en büyük mutluluğumuzdur.
 


Vizyonumuz

Üstün nitelikli insan kaynağının sürekli olarak fark yaratan sonuçlar elde ettiği en beğenilen yerel bağımsız denetim şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Türkiye’deki en mükemmel denetim hizmetlerini sunabilmek, Dünya standartlarında, kapsamlı hizmet yelpazemizi geliştirebilmek ve Türkiye’ nin en gözde yöneticilerinin birinci tercihi olmaktır.

Hedeflerimiz

- Nitelikli insan kaynağının çalışmak istediği şirketler arasında en ön sırada yer almak,

- Pazar payını yükseltmek,

- Türkiye’deki en yüksek marka değerine sahip yerel denetim şirketi olmak …


 

İlkelerimiz

- Müşteri Odaklılık

- Öncülük

- Şeffaflık

- Sürdürülebilirlik